Neden Gittigidiyor?

İlk online pazaryeriyiz

Türkiye’nin ilk online pazaryeri olarak kurulduğu 2001 yılından bu yana keşfetmenin, genç ve yenilikçi fikirleri desteklemenin önemini çok iyi biliyoruz. Bu sayede e-ticaret sektörünün gelişmesine katkı sağlıyor; Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi olarak yolumuza güçlü bir şekilde devam ediyoruz. Bir eBay şirketi olmanın avantajıyla küresel e-ticaret tecrübesini Türkiye’ye taşıyoruz.

Türkiye’nin en iyi işvereniyiz*

Çalışanlarımızın sadece iş anlamında değil, duygusal ve sosyal açıdan da değer yaratarak beslenmelerini önemsiyor ve buna göre hareket ediyoruz. Çalışan bağlılığına inanıyor; çalışan deneyimini mükemmelleştirmek üzere kendimizi durmadan geliştiriyoruz. Great Place to Work® Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2018*” listesinde 50-250 çalışan kategorisinde birincilik ödülünün ve Fırsat Eşitliği Kadınların Desteklenmesi Özel Ödülü‘nün sahibiyiz.

Stajyerlerimizin gelişimlerine destek oluyoruz

Stajyerlerimizin hayatlarında fark yaratmayı ve kariyerleri için gerçek anlamda deneyim kazanmalarını hedefliyoruz. Staj sürelerini hem keyifli hem de en verimli şekilde geçirebilecekleri çalışma alanında iş süreçlerinde birebir tecrübe edinmelerini sağlıyoruz.